Ochrona fizyczna

Chronimy obiekty wszystkich kategorii, zaczynając od obiektów handlowych, budynków użyteczności publicznej, a kończąc na zakładach produkcyjnych i budowach. Zabezpieczamy również imprezy firmowe, okolicznościowe i bankiety. Wszyscy pracownicy ochrony posiadają odpowiednie umundurowanie i wyposażenie, w zależności od specyfiki obiektu oraz wymagań kontrahenta.

Do zadań ochrony należy nieustanne czuwanie nad bezpieczeństwem osób i mienia znajdującego się na podległym Nam obiekcie.

W przypadku podejmowania interwencji przez pracownika Ochrony Fizycznej wspierany jest on dodatkowo przez wyspecjalizowane Grupy Interwencyjne Polis Security.

Każdy pracownik posiada przy sobie radiowy przycisk antynapadowy służący do wezwania wsparcia w postaci wcześniej wspomnianych patroli interwencyjnych oraz niezbędne środki łączności.


Działania Naszych Agentów Ochrony Polegają na ścisłych ustaleniach z Klientem.

 

Najczęściej należą do nich:

- regularne obchody terenu powierzonego ochronie ( możliwość prowadzenia dokumentacji za pomocą elektronicznej kontroli obchodu wartownika)

- zapobieganie dewastacji, kradzieży i rabunku chronionego mienia

- weryfikacja działań osób których zachowanie wzbudza podejrzenie popełnienia przestępstwa

- weryfikacja przepływu materiałów pomiędzy obiektem chronionym

- prowadzenie dokumentacji zgodnie z ustaleniami pomiędzy Nami – Zespołem Polis Security a Zleceniodawcą. Najczęściej są to dzienniki ruchu osobowego oraz ruchu pojazdów, w których zawarte są wszelkie informacje związane z wejściem/wjazdem na obiekt chroniony oraz danymi na temat opuszczenia obiektu.

 

 Nasza kadra i personel przechodzi staranną rekrutację i szkolenia okresowe. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i licencje Ministra Spraw Wewnętrznych do wykonywania działań związanych z Ochroną Osób i MieniaPolis Security Group Sp. z o.o. Szczecin


Polis Security Group Sp. z o.o., ul. Potok 11, 70-812 Szczecin
tel. +48 (091) 46 47 997, e-mail: polissecurity@gmail.com
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl - tworzenie stron