Misja firmy

Szanowni Państwo


Czasy w których aktualnie żyjemy, mieszkamy i pracujemy odbiegają diametralnie od przeszłości. Coraz częściej słyszymy, widzimy i niejednokrotnie oglądamy w mediach akty wandalizmu, liczne napady, rozboje oraz kradzieże. Żyjemy coaz szybciej. Coraz więcej dzieje się wokół Nas. Często jesteśmy świadkami włączonego sygnalizatora alarmu na który nie reagujemy bądź nie zwracamy już uwagi. Co się stanie jeśli to właśnie Państwa bezpieczeństwo będzie zagrożone? Zobojętnienie społeczeństwa na tego typu sygnały w dniu dzisiejszym jest ogromne. Dlatego właśnie warto zastanowić się jak zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę, mienie lub firmę.

Tu pojawiamy się My - zespół Polis Security jest zawsze gotów do spotkania z Klientem oraz zaproponowania najwłaściwszych rozwiązań w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa w najwyższym tego słowa znaczeniu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Naszej kadry oraz Grup Interwencyjnych a także wieloleniemu doświadczeniu służb mundurowych z którymi współpracujemy możecie Państwo spać spokojnie...

Polis Security Group Sp. z o.o. Szczecin


Polis Security Group Sp. z o.o., ul. Potok 11, 70-812 Szczecin
tel. +48 (091) 46 47 997, e-mail: polissecurity@gmail.com
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl - tworzenie stron