Instalacje alarmowe i elektryczne

Projektujemy, instalujemy i konserwujemy systemy alarmowe.

 

Zaprojektowane oraz wykonane przez Nas instalacje alarmowegwarantują w pełni profesjonalne zabezpieczenie Państwa obiektów, przy optymalnych kosztach instalacji. Najnowocześniejsza technologia cyfrowa, oraz wykorzystanie sprzętu renomowanych producentów pozwala na bezawaryjność przez długie lata i wykrywanie wszelkich zagrożeń zgodnie ze specyfikacją.

 

MOŻLIWOŚĆ FINANSOWANIA INSTALACJI ZA POŚREDNICTWEM CREDIT AGRICOLE BANK.


Wykonujemy:

- instalacje Alarmowe

- instalacje Telewizji Przemysłowej

- instalacje Przeciwpożarowe

- instalacje Kontroli Dostępu oraz Weryfikacji Czasu Pracy

- kompleksowe Instalacje Elektryczne

- instalacje typu: Inteligentny Dom (KNX/EIB)

- instalacje Teletechniczne

 

PROWADZIMY SPRZEDAŻ RATALNĄ WYŻEJ WYMIENONYCH USŁUG, INSTALACJI I MATERIAŁÓW 

 

! GWARANTUJEMY NAJKRÓTSZE TERMINY REALIZACJI W SZCZECINIE !


 


 

Od czego zacząć ?

To bardzo proste – wystarczy jeden telefon, a Nasz przedstawiciel spotka się z Państwem i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązanie. Na ogół spotkania odbywają się w obiekcie/lokalu Klienta, który chce on zabezpieczyć – jednocześnie przeprowadzana jest wizja lokalna. Takie spotkanie jest oczywiście bezpłatne a my dzięki wizji przygotowujemy Państwu indywidualną ofertę, przystosowaną do wybranych wymagań i oczekiwań.

 

Istotnymi informacjami na etapie projektowania i wyceny są:

1. Ilość pomieszczeń które mają być chronione.

2. Czy we wszystkich z tych pomieszczeń znajdują się okna lub drzwi, przez które potencjalny intruz może dostać się do obiektu.

3. Czy planujecie Państwo mieć w domu zwierzęta?

4. Stan obiektu: wykończony, surowy, remont, itd.

5. Czy obiekt ma zostać zabezpieczony na zewnątrz?


* Istnieje możliwość instalacji czujników odpornych na zwierzęta

**Jeśli obiekt jest wykończony proponujemy instalacje systemu alarmowego bezprzewodowego, tak by nie było konieczności instalacji okablowania


 

Co dalej ?

Nasz Dział Handlowy w ciągu 1-2 dni przedstawi Państwu szczegółową ofertę wykonania instalacji alarmowej wraz z jej szczegółową wyceną. Wszystkie oferty przygotowywane przez Nas są wykonywane indywidualnie, według potrzeb oraz życzeń Klienta.

Posiadamy sprzęt każdego producenta. Każda oferta przygotowywana jest w kilku wariantach. Dzięki temu macie Państwo możliwość wyboru wyglądu widocznych elementów systemu alarmowego (nie ukrywając każdy element Naszego domu/lokalu ma wpływ na wygląd końcowy) oraz na jego cenę.


 

Akceptacja oferty

Po wyborze najodpowiedniejszego dla Klienta wariantu i jego akceptacji zawierana jest umowa, która obejmuje wszystkie wybrane przez Państwa elementy oraz ich wartość. W tym momencie ustalamy termin realizacji umowy.

Wszystkie systemy alarmowe instalowane przez Polis Security posiadają wszelkie certyfikaty oraz są dopuszczone do użytku na terenie Rzeczpospolitej Polski.

 

Po zakończeniu instalacji...

Dział Techniczny Polis Security po zakończeniu instalacji systemu alarmowego sprawdza oraz weryfikuje poprawność jego działania.

Dodatkowo każdy z Naszych Klientów przechodzi krótkie szkolenie odnośnie obsługi i użytkowania systemu.

 

Wszystkie obiekty w których instalujemy systemy alarmowe oraz obsługujujemy monitoring wcześniej wspomnianego systemu oznaczamy tablicami ostrzegawczymi, które tworzą barierę psychiczną dla potencjalnego intruza.

 

Każdy system alarmowy objęty jest 24 miesięczną, a instalacja 120 miesięczną gwarancją

Polis Security GWARANTUJE 24 h serwis techniczny przez 7 dni w tygodniu


 


 

! UWAGA !

Jako jedyni w ramach zawartych umów z Naszymi Klientami oferujemy bezpłatny pakiet usług technicznych do wykorzystania w cyklu miesięcznym, w którego skład wchodzą drobne naprawy instalacji i urządzeń elektrycznych, np.: wymiana bezpieczników, gniazd i źródeł światła.
Polis Security Group Sp. z o.o. Szczecin


Polis Security Group Sp. z o.o., ul. Potok 11, 70-812 Szczecin
tel. +48 (091) 46 47 997, e-mail: polissecurity@gmail.com
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl - tworzenie stron